افزونه برای office

معرفی چند Add-in آنلاین برای نرم افزارهای آفیس

در این آموزش به معرفی چند Add-in آنلاین برای نرم افزارهای آفیس میپردازیم. ADD-IN همان افزونه ها هستند که به کاربران کمک میکنند امکانات بیشتری را برای ویرایش و ایجاد اسناد در اختیار داشته باشند. افزونه های مختلفی برای نصب در مجموعه آفیس، مخصوصا Word، Excel و PowerPoint وجود دارند که میتوانید آنها را دانلود کرده بو به صورت دائمی از آنها استفاده کنید!

اما مایکروسافت تعدادی از این ADD-in (افزونه) ها را به صورت آنلاین در اختیار کاربران گذاشته تا با نصب آنها و اتصال به اینترنت از این افزونه ها استفاده کنند.

امروز در وب یابت پی سی اید، به معرفی تعدادی از کاربردی ترین افزونه های آنلاین برای آفیس میپردازیم. برای هر کدام از مهمترین نرم افزارهای آفیس، افزونه هایی را معرفی کرده ایم؛ و در پست های بعدی، سایر افزونه های کاربردی را نیز در سایت قرار خواهیم داد!

معرفی چند Add-in آنلاین برای نرم افزارهای آفیس

 

Office-2016-Add-in-Logo-افزونه-آفیس

Office-2016-Add-in-Logo-افزونه-آفیس

افزونه های آنلاین برای نرم افزار Word

 

 Translator add-in for Office

افزونه ای کاربردی برای ترجمه متن به زبانهای مختلف در نرم افزار word و… . البته لغتنامه ی آفیس فعلا از زبان فارسی پشتیبانی نمیکند! ولی در آینده احتمال دارد این اتفاق رخ دهد!

افزونه-آفيس-ورد-Translator-add-in-for-Office

افزونه-مترجم-برای-ورد-Translator-add-in-for-Office

Search the Web add-in

جستجوی متن در اینترنت با استفاده از این افزونه به راحتی امکان پذیر است. کافی است متن مورد نظر را در حالت انتخاب قرار داده، سپس با این افزونه آن را جستجو کنید.

 

Search-the-Web-add-in-افزونه-ورد-آفیس

Search-the-Web-add-in-افزونه-ورد-آفیس

The Wikipedia Office add-in

همان طور که از اسمش پیداست، این فزونه برای جستجوی کلمات و عبارتهای مختلف ویکی پدیا کاربرد دارد.

Wikipedia-Office-add-in-افزونه-ویکی پدیا-آفیس

Wikipedia-Office-add-in-افزونه-ویکی پدیا-ورد

افزونه کاربردی برای اکسل

 

People Graph

ترسیم کاراکتر آدمک برای استفاده در نمودارهای آماری اکسل. این افزونه برای قرار دادن چارت های آماری مربوط به انسان به کار میرود! با این افزونه میتوانید کاراکتر آدمک را در اکسل وارد کنید.

add-in-word-office-People-Graph-افزونه-اکسل

add-in-word-office-People-Graph-افزونه-اکسل

Random Generator

نوعی از لورم ایپسوم برای صفحات گسترده اکسل (Excel) است. به جای ایجاد متن ساختگی، اعداد تصادفی در اکسل ایجاد می شود، بنابراین شما می توانید یک صفحه گسترده را بدون نیاز به ایجاد داده های خود ایجاد کنید. سلول هایی را که می خواهید پر کنید را انتخاب کنید و می توانید بین اضافه کردن اعداد صحیح، اعداد واقعی، تاریخ ها یا ورودی های تصادفی بولین (درست یا غلط) را انتخاب کنید

ADD-in-Random-Generator-افزونه-اکسل

ADD-in-Random-Generator-افزونه-اکسل

همان طور که ذکر شد، در روزهای آینده تعداد دیگری از افزونه های آفلاین و آنلاین کاربردی برای آفیس را معرفی کرده و آنها را برای دانلود در سایت قرار خواهیم داد.

اگر شما هم افزونه ای مناسب میشناسید، آن را معرفی کنید تا با نام خودتان در سایت قرار دهیم.

پی سی اید؛ آموزش حرفه ای به زبان ساده

pcaid.ir@gmail.com

info@pcaid.ir
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *